ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما: https://shimiro.com.

اهداف و قوانین شیمی رو

اهداف ما فروش مواد شیمیایی آزمایشگاهی از بهترین و معتبرترین برندهای تولید داخل با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت میباشد.

مسئولیت کیفیت کالا برعهده ی شرکت تولید کننده میباشد که ضامن کیفیت کالای خود است. در صورت بروز هر گونه مشکل در کالا و پس از گزارش مشتری ، مسئولان شیمی رو بلافاصله مشکل کالا را با شرکت تولیدی درمیان گذاشته و هر گونه تخلف را پیگیری خواهدکرد.

مهم ترین آرمان شیمی رو جلب رضایت مشتری و تبلیغ سینه به سینه ی این فروشگاه میباشد.

هزینه ی هر محصول از طریق شبکه شتاب دریافت شده و سپس محصول به لیست سفارشات روزانه منتقل میشود و در صورت موجودی در انبار حداکثر ظرف 48 ساعت ارسال خواهد شد .

در صورت عدم موجودی یا هرگونه مشکل احتمالی ، کارشناسان شیمی رو با شما تماس گرفته و وضعیت کالا را به شما گزارش خواهند داد.

لازم به ذکر است 3 درصد از تراکنش بابت کارمزد از مشتری کسر می گردد و این مبلغ در فاکتور رسمی ارائه شده درج نخواهد شد.

 هزینه پیک و ارسال محصولات در محل تحویل می باشد، و برعهده مشتری است و شیمی رو هیچ گونه مسئولیتی در قبال پرداخت آن ندارد.

حریم شخصی کاربران

حریم شخصی کاربران شیمی رو در اولویت قرار دارد.
شیمی رو برای فروش محصولات شیمیایی آزمایشگاهی یا ثبت نظر اطلاعاتی را از کاربرانش در خواست می کند تا خدماتی با امنیت بالا به کاربران ارائه دهد.
شیمی رو برای بررسی و ارسال سفارش، به اطلاعات اولیه ای مانند شماره تلفن ،آدرس و ایمیل نیاز دارد تا ازین طریق با مشتریان خود در ارتباط باشد.
در صورتی که اطلاعات خواسته شده به درستی ثبت نشود و یا ناقص باشد شیمی رو می تواند جهت اطمینان حاصل کردن از صحت سفارش، اطلاعات صحیح وکامل تر را از مشتری در خواست کند.
این سایت امکان دارد برای ارتباط بهتر با مشتریان،بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازار از برخی اطلاعات استفاده کند.

شیمی رو می تواند نظرات و نقدهای کاربران را در جهت رعایت قوانین و مقررات وب سایت ویرایش کند و در صورتی که پیام های کاربران شامل محتوای نامناسب یا خارج از قوانین سایت باشد، شیمی رو می تواند از اطلاعات کاربر در جهت پیگرد قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری برعهده کاربر می باشد و برای جلوگیری از سو استفاده های احتمالی باید در حفظ و نگهداری آن کوشا باشد و آن را در اختیار شخص ثالث قرار ندهد.
در صورتی که چنین اتفاقی رخ دهد یا کاربر شماره تماس خود را واگذار کند باید از طریق پروفایل شماره خود را ویرایش کند و شماره جدید را وارد نماید تا مشکلی به وجود نیاید.
در غیر اینصورت شیمی رو هیچ گونه مسئولیتی در قبال فاش شدن اطلاعات کاربر ندارد.
شیمی رو تمام سعی خود را جهت حفاظت و نگهداری اطلاعات کاربران خود می کند تا خریدی امن و راحت را تجربه کنند.

راه های ارتباطی با فروشگاه شیمی رو

تلفن تماس: 09190306250
ایمیل: info@shimiro.com
اینستاگرام: Shimi_ro